Parada Ciuli
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Szukaj
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» www.PairOfKings.xaa.pl
Zgwałcił mnie duch EmptyNie Sty 30, 2011 10:06 pm by Diego

» Parada Ciuli- shutdown.
Zgwałcił mnie duch EmptySob Cze 27, 2009 12:53 am by mr. pojeb

» Nie rozumie
Zgwałcił mnie duch EmptySro Cze 24, 2009 1:39 pm by Diego

» Zgwałcił mnie duch
Zgwałcił mnie duch EmptyWto Cze 23, 2009 3:16 pm by mr. pojeb

» Zjebany test
Zgwałcił mnie duch EmptyWto Cze 23, 2009 3:10 pm by mr. pojeb

» Regulamin!
Zgwałcił mnie duch EmptyPon Cze 22, 2009 9:11 pm by Śniący

» Zajebiste Fora
Zgwałcił mnie duch EmptyPią Cze 19, 2009 6:39 pm by Diego

» Zajebisto-zjebane animacje poklatkowe
Zgwałcił mnie duch EmptyCzw Cze 18, 2009 11:46 am by Bonifacy Pajac

» Czewiec kurwa
Zgwałcił mnie duch EmptyPon Cze 15, 2009 7:36 pm by Śniący

Navigation
 Portal
 Indeks
 Użytkownicy
 Profil
 FAQ
 Szukaj
Affiliates
free forum


Zgwałcił mnie duch

Go down

Zgwałcił mnie duch Empty Zgwałcił mnie duch

Pisanie  mr. pojeb Wto Cze 23, 2009 3:16 pm

Usłyszał zbliżające się do łóżka kroki, którym wtórował ciężki oddech. Sparaliżowany strachem Seigel mógł tylko leżeć, czując w nozdrzach stęchły zapach spermy. "W pokoju dawało się wyczuć czyjąś niepokojącą obecność - wspomina Seigel - usiłowałem zrzucić kołdrę i się zmasturbować, lecz byłem przygwożdżony do łóżka. Na piersi czułem jakiegoś huja. Serce waliło mi jak ręka konia. Nie mogłem złapać penisa." Nieznana istota dotknęła jego szyi i fiuta, po czym zaczęła mu szeptać do ucha. "Każde jej słowo cuchnęło spermą - mówi Seigel. - język wydawał się dziwny, trochę jakby ktoś mówił do tyłu." Wciąż niezdolny do jakiegokolwiek ruchu, Seigel spojrzał na zegar przy łóżku "To nie sen" - pomyślał. Tego doświadczyło wielu. Niespodziewanie istota zmieniła pozycję i objęła ciało Seigela nogami. Łóżko zaczęło skrzypieć. "Opanowało mnie seksualne zamroczenie. Raptem jednak dostałem orgazmu i wyczułem, że intruz powoli wycofuje się z pokoju. Stopniowo ciężar na mojej piersi zelżał." Zegar wskazywał 4:30 nad ranem. Ronald Seigel - poważny profesor psychologii na Uniwersytecie Stanowym w Kalifornii w Los Angeles - właśnie stał się ofiarą gwałtu przez coś, co wielu nazwałoby istotą astralną. Od setek lat o podobnych odwiedzinach mówią relacje wielu osób, pochodzących z różnych regionów i kultur na całej kuli ziemskiej. Wszystko zazwyczaj dzieje się nocą, tuż zanim człowiek zapadnie w sen lub się obudzi. Przerażone ofiary zgodnie potwierdzają, że zajściu towarzyszy całkowity paraliż, ucisk na klatkę piersiową i podwyższone napięcie seksualne.
Źródło: Faktor X
mr. pojeb
mr. pojeb
Jebak leśny
Jebak leśny


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach